Tradičně se díváme dopředu

Majitelem a výrobcem značky MÜHLE je společnost Hans-Jürgen Müller GmbH & Co. KG. Středně velká firma sídlí v městečku Stützengrün v Sasku a výrobky jsou distribuovány po celém světě. Poloha firmy i její zaměstnanci jsou charakterizováni opravdovou vášní pro mokré holení.

Podnikání je řízeno majitelem - nyní už ve třetí generaci - od roku 1945. Veškerá činnost je řízena náklonností k přírodě a touhou po dosažení nejvyšší kvality. Know-how expertů a novátorský duch pronikají do každého výrobku, ať už se jedná o ručně vyráběné unikátní kusy nebo o sériově vyráběné zboží. Věnujeme se svému obchodu a stejně úspěšně distribuci dalších mezinárodních značek pro péči o tělo a krásu. Jako člen Spolku na ochranu životního prostředí Saska se společnost zavázala k trvale udržitelnému vývoji a spolupráci s dodavateli, kteří dodržují stejně přísné normy.

Díky příkladnému rozsahu výroby a vynikajícímu designu se MÜHLE rozvinula do jednoho z předních světových dodavatelů vysoce kvalitního příslušenství pro mokré holení. MÜHLE sdílí potěšení s našimi partnery v oblasti obchodu i se všemi našimi zákazníky, kdy se každý z nich stává svým vlastním způsobem vyslancem pro kulturu holení.