Sériová dokonalost, speciální technologie

S cílem poskytnout atraktivní řadu štětek a strojků na holení širší cílové skupině zákazníků se používá moderní technologie a procesy sériové výroby, do kterých se neustále investuje.

Pro sériovou výrobu se používájí vysoce účinné stroje, z nichž některé si vyvinuli sami. Automatizované výrobní procesy zaručují stálou kvalitu a přesné dodávky ve velkých množstvích. Specializované stroje na štětiny přesně rozdělí a než budou štětiny přilepeny na určené místo, jsou pevně svázány. Případný přebytek štětin je vyčesán a štětka je upravena do typického tvaru. Nakonec je upevněna elegantní rukojeť. Jsou aplikovány CNC technologie, aby bylo zajištěno přesné vytváření a efektivní zpracování obrobků ze dřeva, syntetické pryskyřice a kovu.

Při sériové výrobě zůstává nesmírně důležitý také podíl související ruční práce. Vložení hlavy štětky do rukojeti, sestavení hlavy a rukojeti, aby došlo k vytvoření holicího strojku s jedním nebo s více břity, stejně jako potisk a balení výrobků, jsou prováděny ručně. Koncoví uživatelé z celého světa profitují z dovednosti, protože MÜHLE je zcela integrovaná výrobní firma. Výroba na zakázku také těží z našeho know-how a z našich výrobních zkušeností.