Gillette® Fusion™

Gillette® Fusion™

Nejnovější holicí systém od značky Gillette® obsahuje pět nad sebou umístěných břitů, a také přesný břit umístěný na zadní části hlavice. Tento design zaručuje velmi těsný kontakt a jemné holení. Jeho jednoduché a bezpečné ovládání je ideální i pro začátečníky Tyto hlavice jsou k dispozici u každého prodejce.


Gillette® Mach3®

Gillette® Mach3®

Systém Gillette® Mach3® je jedním z nejčastěji používaných systémů pro holení na světě. Tři progresivně usazené břity zaručují pohodlné a hladké oholení. Tyto hlavice jsou k dispozici u každého prodejce. Holicí strojky pro mokré holení značky MÜHLE jsou kompatibilní se systémy Gillette® Mach3® a Mach3® Turbo.


Bezpečnostní holicí strojek - uzavřený hřeben

Bezpečnostní holicí strojek - uzavřený hřeben

Bezpečnostní holicí strojky s uzavřeným ozubeným hřebenem umožňují použít jemnější techniku holení. Naše bezpečnostní holicí strojky s vyměnitelnými žiletkami zapůsobí svým elegantním designem a mechanickou přesností. Při vedeni jistou ruku poskytují perfektní výsledky, včetně dokonalých kontur u kotlet nebo u obrysu vousů.

Doporučujeme vám používat nerezové žiletky MÜHLE, které jsou dokonale vhodné pro bezpečnostní holicí strojky MÜHLE.


Bezpečnostní holicí strojek - otevřený hřeben

Bezpečnostní holicí strojek - otevřený hřeben

Značka MÜHLE nabízí klasické bezpečnostní holicí strojky ve variantách s uzavřeným nebo otevřeným ozubeným hřebenem. Vzhledem k principu své konstrukce a speciálně nastavitelnému úhlu žiletky modely s otevřeným hřebenem usnadňují dynamickou a velmi přímou techniku holení. Tato kombinace otevřeného hřebenu se širokými zuby a mezery za pěnovým okrajem zaručuje, že dochází k přímému odvádění vousů a pěny, což zaručuje, že na břitech nezůstávají žádné zbytky.

Doporučujeme vám používat nerezové žiletky MÜHLE, které jsou dokonale vhodné pro naše bezpečnostní holicí strojky.