Kultura holení pro metropolity

První německá značková prodejna MÜHLE v Berlíně nyní ukazujeme, jak je oslavována kultura holení. Tato elegantní předváděcí místnost zahrnuje výhradně prezentační plochy zobrazující vrcholné kolekce, stejně jako vynikající holičství nabízí stylové oholení a stříhání vlasů.

Návštěvníci si mohou vyzkoušet různé řady, mýdla na holení a krémy. Nebo mohou konzultovat s pracovníky prodejny kvalitu štětin štětek na holení, a to od jezevčích štětin se stříbrným zakončením až po syntetická vlákna. Materiály rukojetí zpracované výrobcem pro holicí strojky a štětky zahrnují takové vybrané materiály jako jsou karbon, čínský lak, speciální dřevo a vysoce kvalitní pryskyřice.

Orientace designu, vysoká kvalita výroby a inovativní materiály zajišťují MÜHLE trvalé místo mezi předními světovými výrobci a dodavateli příslušenství pro mokré holení. Berlínský obchod a vzorková prodejna uvádí tuto filozofii do praxe.

Historické nářadí a nástroje evokují původ řemeslného zpracování. Jednobarevný bílý nábytek a světle šedé stěny zdůrazňují kvalitu a osobitý design vystavené řady výrobků. To kontrastuje s mužskými materiály, jako jsou dub a kůže.

Vrcholem je prodloužené umývadlo, které slouží jako fyzické výzva k vyzkoušení rituálů a produktů pro péči o pleť, a to nejlépe okamžitě na místě. To, co tímto vyjadřujeme, je náš postoj k životu. Nakonec, holení je nejvíce mužský rituál týkající se péče o vzhled. Jedná se o koncept, s jakým bychom se rádi uchytili na celém světě.

ZNAČKOVÝ OBCHOD MÜHLE BERLÍN

OTEVÍRACÍ HODINY
Pondělí až pátek od 11:00 do 17:00

Tel. +49 30 - 60 26 94 29
E-mail: berlin@muehle-shaving.com

Adresa:
Hackesche Höfe/Hof IV
Rosenthaler Straße 40/41
10178 Berlin

Naplánujte si schůzku pro mokré holení nebo stříhání vlasů

Najděte nás na stránkách Google Maps