Od nápadu k zahájení výroby.

Normy týkající se kvality jsou na celém světě považovány za příklad. Přesto MÜHLE zůstává firmou, která se neustále učí a která se každý den ptá sama sebe: Co můžeme udělat lépe? V těchto časech ekologických změn se velmi silně zaměřujeme na veganské materiály a suroviny, které se využili ve formě syntetických vláken (Black Fibre nebo Silvertip Fibre®) pro štětky na holení, stejně jako u kompletní řady přírodní kosmetiky a nabízíme tyto výrobky pod názvem MÜHLE ORGANIC.

V zájmu zachování přírodních zdrojů, se pracuje do značné míry s regionálními dodavateli a v průběhu několika posledních let se převedla ruční výroba na plně integrovanou výrobu.

Designové koncepce jsou vytvářeny ve spolupráci s vybranými designéry a splňují nadčasová estetická kritéria. Každý výrobek musí již v rané vývojové fázi prokázat svoji ergonomickou vhodnost a dlouhou životnost.

MÜHLE velmi výrazně přispěla k renesancí klasických bezpečných holicích strojků s různými firemními novinkami, včetně praktického krytu žiletky pro cestování.

MÜHLE chce převést každodenní mokré holení na estetický rituál, a proto používá dokonce neobvyklé materiály, jako jsou čínský lak nebo uhlík, které byly dříve vyhrazeny pro luxusní zboží a motoristický sport. Procesy komplexního vývoje mohou trvat až jeden rok. Řím nebyl postaven za jeden den: Toto motto se vztahuje na každé uvedení na trh - a na dlouhou životnost značky MÜHLE.